niedziela, 20 stycznia 2013



2 bronzerki ktore najbardziej lubie ten w niebieskim pudelku jest naj naj delikatny nietypowy braz-beż podkresla ladnie i ladne przejscie skora -bronzer... ten ciemniejszy uzywam jak jestem troche bardziej opalona ..... jakby ktos chcial linka do tego w pudelku to prosze pisac bo on jest dostepny na ebayu.pl ten zas drugi w kazdej drogerii..

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz