sobota, 19 stycznia 2013


pedzelek maestro uzywam do podkladu w kamieniu-niezastapiony i duzy co jest zaleta, moglby byc bardziej puszysty ale nie mozna miec wszystkiego na raz :D

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz