wtorek, 26 lutego 2013

                                                 SLEEK     KONTRA   TECHNIC

Szczęsliwa posiadaczka paletek SLEEK I TECHNIC , mam je od miesiaca i jestem z nich mega zadowolona, przyblize wam co nieco o nich...
* * * * *

Po lewej sa dwie paletki TECHICA ,a po prawej SLEEKA. Jesli chodzi o wybor kolorow, odcieni, mamy wiekszy z tego co zauważyłam w Sleeku

Każda z paletek zawiera 12 cieni. Posiadają cienie matowe, jak i perłowe, w zależności od rodzaju paletki.

RÓŻNICA CENOWA

TECHNIC - 23 zl SLEEK - 11 zl
Wielkośćią paletki prawie się nie różnią, sleek może ciutenke jest wiekszy ale to malo zauważalne. Paletki zamknięte w eleganckim, czarnym opakowaniu. Zawieraja dwustronny aplikator z gąbeczką i duże lusterko.Są niewielkie dzięki czemu można je zabrać ze sobą wszędzie.


                                                                   TECHNIC

Jesli chodzi o jakość TECHNIC sa genialne, jestem pod wrażeniem ,moge śmiało powiedzieć ze sa na tym samym poziomie co SLEEK, pełowe-z drobinkami ,mieniące się kolory, intensywne i wyraziste.Nie bledną i nie tracą koloru. Zatem Technica warto kupic pod wzgledem cenowym jak i jakosci.Napewno skusze się na nie nie raz . Długość ok. 14 cm Szerokość ok. 7 cm Termin przydatności: 36 miesięcy od otwarcia
* * * *

                                                                    SLEEK

W Sleeku mamy wiekszy wybór gamy kolorystycznej. Cienie świetnie ze sobą łączą.Ja klade wpierw baze Naked i trzyma sie spokojnie caly dzien.

Swietnie współpracuja z bazą Naked. Cienie nie gromadzą się w załamaniu powieki i trzymają się nawet do 12 godzin

Data przydatności; 12 miesięcy od otwarcia wymiary paletki to 14cm x 7,5cm, średnica cienia to 2cm - jak 2 złote






  Minus za małe obsypywanie, trzeba obchodzić sie delikatnie przy nakladaniu




Brak komentarzy :

Prześlij komentarz