poniedziałek, 4 lutego 2013

,
zamówiłam sobie z ebay paletkę Technic. Dzisiaj do mnie przyszła i oczywiście muszę Wam się pochwalić nową zdobyczą. Kosztowała 7 e z kosztami wysylki czyli na polskie z wysylka 28 zl.
Jest to rewelacyjna paletka. Zawiera mocno napigmentowane cienie.Kolory są bardzo wyraziste oraz zawierają drobinki brokatu, który ładnie się mieni.Kolejnym malym dodatkiem od sklepu byl pedzelek do makijazu w metalowym opakowaniu gratis . Z ZAKUPU JESTEM MEGA ZADOWOLONA I SIE SKUSZE JESZCZE NA TE PALETKI...

1 komentarz :