,
zamówiłam sobie z ebay paletkę Technic. Dzisiaj do mnie przyszła i oczywiście muszę Wam się pochwalić nową zdobyczą. Kosztowała 7 e z kosztami wysylki czyli na polskie z wysylka 28 zl.
Jest to rewelacyjna paletka. Zawiera mocno napigmentowane cienie.Kolory są bardzo wyraziste oraz zawierają drobinki brokatu, który ładnie się mieni.Kolejnym malym dodatkiem od sklepu byl pedzelek do makijazu w metalowym opakowaniu gratis . Z ZAKUPU JESTEM MEGA ZADOWOLONA I SIE SKUSZE JESZCZE NA TE PALETKI...

ja tez jestem z nich zadowolona! :)
OdpowiedzUsuń