niedziela, 17 lutego 2013
Zobaczylam ja u tesciowej, zachwycila mnie i musialam kupic taka.
Nawilza, dodaje efktu wiekszych i jedwabiscie pociagajacych ust, nie jest sucha jak niektore pomadki.Mile dla oka opakowanie w slicznym kolorze, dodatkowo na powierzchni posiada jakby kropelki wody, wygląda to całkiem ładnie.Cienka warstwa wystarczy, aby pokryć usta bardzo intensywnym kolorem, trzyma się bardzo ładnie i dlugo na ustach, nie zbiera się w kącikach ust.
Subskrybuj:
Komentarze do posta
(
Atom
)
Skorzystam i sama sprawdzę :))
OdpowiedzUsuńP.s: zazdroszczę tej ręki do makijażu! Make up-super!
sushannou.blogspot.com