poniedziałek, 18 lutego 2013


ŻEL DO RZĘS Z WŁÓKNAMI

3 komentarze :

  1. Oooooo chętnie bym coś takiego przetestowała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie obsypuja Ci sie te włokna,bo mi troszke tak,ale efekt jest wydłużenia i jestem zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  3. na poczatku jak pomalujesz obsypia sie troche, to zmiatam je wachlarzykiem-pedzlem i potem juz jest super, nic sie nie pruszy

    OdpowiedzUsuń