Oooooo chętnie bym coś takiego przetestowała :)
nie obsypuja Ci sie te włokna,bo mi troszke tak,ale efekt jest wydłużenia i jestem zadowolona :)
na poczatku jak pomalujesz obsypia sie troche, to zmiatam je wachlarzykiem-pedzlem i potem juz jest super, nic sie nie pruszy
Oooooo chętnie bym coś takiego przetestowała :)
OdpowiedzUsuńnie obsypuja Ci sie te włokna,bo mi troszke tak,ale efekt jest wydłużenia i jestem zadowolona :)
OdpowiedzUsuńna poczatku jak pomalujesz obsypia sie troche, to zmiatam je wachlarzykiem-pedzlem i potem juz jest super, nic sie nie pruszy
OdpowiedzUsuń